Hakkımızda

Aykom Kompozit olarak 2003 yılında başladığımız faaliyetlerimizde 20 yıllık bir deneyim kazandık. 2003 yılından beri bakalit, metal ve benzeri hammaddelerin kullanıldığı sektörlere fiyatı, dayanıklılığı ve diğer birçok avantajı ile alternatif yaratan BMC ve SMC hammaddeleri üretiyoruz.
Firmamız gelişmiş arge bölümü ile teknolojik gelişmeleri öngörerek elektrik, aydınlatma, doğalgaz, otomotiv ve inşaat sektörlerine yeni ürünler sunmuş olup halen söz konusu kompozit maddeleri hem hammadde hem de preslenmiş yarı mamul olarak piyasaya sunmaktadır. Aykom halen SMC ve BMC makineleri 150-1000 tonluk hidrolik eksantrik presleri, enjeksiyon ve kalıp atölyesi ile ISO 9001 kalite standartlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Misyon
Duyarlı çevre bilinci ile tüketicilere dünya standartlarında ürün ve hizmet sağlayarak, çalışmalarımız ve iş ortaklarımız ile birlikte Aykom markasını kalite ve güvenin sembolü yapmaktır.
Vizyon
Yerel kompozit ve aydınlatma sektörünün önde gelen firmaları içindeki yerimizi korumak ve dünya coğrafyasında ülkemizin başarılı bir temsilcisi olarak tanınmaktır.